Audio produkce

Více o audio produkci

Tvorba filmové hudby

Tvorba hudby do filmu nebo videa tvoří náladu a atmosféru. Je klíčové ji správně vystihnout a propojit tak zvukový dojem s děním na pátně.

Znělka nebo audio spotu

Dokážeme pro Vás vytvořit znělku na míru do Vašeho radiového spotu, nebo třeba hymnu pro hokejový tým nebo například nahrát rozhovor.

Demo nahrávky

Disponujeme akusticky příjemným prostorem a vybavením na které dokážeme nahrát Vaše hudební nápady. Máme k dispozici kvalitní elektronické bicí, mikrofony, akustické nebo elektrické kytary, baskytary a studiové klávesy (i další nástroje). To vše nahráváme prostřednictvím 12-ti stopé digitální mixážní konzole. 

Audio ukázky

Ukázka filmovéhudby

Zde si můžete poslechnout ukázku filmové hudby z naší hudební dílny. Jde o žánr klasické hudby s tradičními orchestrálními nástroji.

Znělka hokejového klubu

Na zadání motivu Gaudeamu igitur jsme vytvořili audio znělku, která bude znít před každým začátkem hokejového utkání.

Demo nahrávka

Poslechněte si rockově laděnou demonahrávku začínající skupiny.

Demo nahrávka

Zde si můžete poslechnout ukázku skladby „Dívám se“ od skupiny Monantes. 

Demo nahrávka

Zde si můžete poslechnout ukázku skladby „Vzducholoď“ od skupiny Monantes. 

Demo nahrávka

Zde si můžete poslechnout ukázku skladby „Nevinná křídla“ od skupiny Monantes. 

Naše vybavení a možosti

Akusticky příjemné prostory

Máme k dispozici prostory, které jsme upravili tak, aby byli v hodně k audio recordingu a zvukové produkci. Prostory jsou opatřeny akustickou pěnou a podlaha kobercem.

Nástrojové vybavení

Máme k dispozici široké nástrojové vybavení jako jsou elektrické nebo akustické kytary, kytarová komba, baskytary, kvalitní klávesy a midi klávesy, kvalitní elektronické bicí, kytarové multi efekty, mikrofony a další. Disponujeme také ozvučovací aparaturou Solton ( 2x 200/ 400 W a subwoofer) pro ozvučení klubu nebo podobných prostor.

Nahrávání a úprava zvuku

Nahrávání zvuku zajišťuje digitální mixážní konzole Zoom track L12, které umožňuje simultánní nahrávání 14 vstupních kanálů a k dispozici je i 5 samostatných výstupů pro sluchátka s vlastním ovládáním hlasitosti. Zvuk upravujeme v profesionálním softwaru na zařízeních firmy Apple. Dokážeme pracovat s midi, audio stopami, audio efekty a provést mastering nahrávek.

Logo pixelon

Firma zabývající se tvorbou webů, designu, audio recordingem a výrobou videí a fotografií.

Všechna práva vyhrazena firmou PIXELON – Martin Binko.